Kıvırcık Paspas

kıvırcık paspas

Kıvırcık paspas, pvc malzemeden imal edilen kaydırmaz, yanmaz ve kolay temizlenebilen bir paspas çeşidir. Ayrıca anti bakteriyel özelliğine sahip olan modelleri de mevcuttur. Kullanım alanlarına göre farklı tip ve modelde olanları mevcuttur. Kapı önlerinde, balkonlarda, havuz kenarlarında, yoğun trafik olan alanlarda ve ağır hava koşullarının oluştuğu mekanlarda fiyat/performans ürünü olarak sıklıkla kullanılmaktadır.


Birden fazla renk seçeneği mevcut olan kıvırcık paspas ürünlerinin kullanım alanları göre rulo ölçüleri de değişkenlik gösterebilir.


Kıvırcık Paspasın Avantajları


Temizlik

Kapı paspasları ziyaretçilerinizi ilk karşılayanlardır. İş dünyasında ilk izlenim çok önemlidir. Bu nedenle tüm kapılarınızda özel giriş paspasları bulundurmak, kapıdan girmeden hemen önce yaratmak istediğiniz izlenimi kazandırmak açısından önemlidir. Her kapıda giriş paspası bulundurarak, en azından girmeden veya ayrılmadan önce işletmenize gelen kişilerin ayakkabılarını silmek için kullanmasını sağlayabilirsiniz.


Toz ve Çamur

Ne tür toz ve çamurun içeri girdiğini kontrol edemeyebilirsiniz ama kapının önünde bir giriş paspası bulundurmak size yardımcı olacaktır. Örneğin, kişinin ekstra tozlu olduğu yerden geldiğini düşünürsek bir giriş paspasına sahip olmak, o kişinin binanızın içine girdiğinde fazla tozun en azından bir kısmını temizlemesine olanak tanır.


Kapı Önü Kıvırcık Paspas
Kapı Önü Kıvırcık Paspas
Lobi Kıvırcık Paspas

Yağmurlu Hava

Yağmur, belirli bir alanı temiz tutmaya çalışanlar için problemdir. Çünkü yağmurla birlikte ıslak ayakkabılar ve çamurlu zeminler gelir. Her misafiri kapıda karşılayan kıvırcık paspasınız varsa, yağmur ve zeminin çamurlu olması konusunda endişelenmenize gerek yok. İçeri girmeden önce ayakkabılarını temizleyip kurulayabilirler.


Kullanışlı ve Dekoratif

Bazı insanlar, paspasların sade ve çirkin olmamasını tercih eder. Giriş paspasını işyerinizin veya ofisinizin dekorları ile eşleştirerek bu sorunu rahatlıkla çözebilirsiniz. Ayrıca kıvırcık paspas yüzeyine şirket logonuzu ve şirket adınızı yazdırarak bir marka aracı olarak da kullanabilirsiniz.


İpucu: Endüstri araştırmaları, bir binaya giren tüm kirin %97’sinin ayakkabı tabanlarından veya tekerlekli taşıma araçlarından geldiğini göstermiştir. Bu kir, artan kayma, takılma veya düşme riskleri nedeniyle bir sağlık ve güvenlik sorunu yaratır. Doğru giriş tipi belirlenerek, bir binaya kir ve nem transferi kısıtlanır ve bu risk önemli ölçüde azaltılabilir.

Güvenlik

Giriş paspası, giriş yollarındaki tehlike potansiyelini en aza indirir. İlk olarak, kiri temizler ve konukların ayakkabılarındaki nemi alırlar. Pislikleri zemin yüzeyinde birikmeden önce yakalarlar. Bu da parke ve granit gibi pürüzsüz zemin yüzeylerinin zamanla kayganlaşmasını önler. Paspasın kaymaz alt kauçuk tabakası ile kayma ve düşme kazası olasılığını azaltır.


Havuz kıvırcık paspas
Asansör kıvırcık paspas
Özel Logolu Kıvırcık Paspas

İç Mekan Hava Kalitesi

İnsanlar ayakkabılarında her türlü kir, kimyasal ve diğer kirleticileri takip ediyor. Kıvırcık paspas bu tehlikeli partüküllere ve kimyasal kirleticilere maruz kalmayı azaltacaıktır. Ayrıca, geliştirilmiş iç mekan hava kalitesi üzerindeki etkisini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olacaktır.